Boztepe

Trabzon Boztepe

Trabzon Boztepe

Trabzon Merkez’e 3 km mesafede, şehrin hemen yukarısında yer alıyor Trabzon Boztepe. Ulaşım açısından oldukça rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz Boztepe, Trabzon’un muhteşem manzarasına da ev sahipliği yapıyor. Zaten buranın olayı da semaverde demlenen çayınızı yudumlayarak şehrin eşsiz manzarasını seyretmek.

Açık oturma çay bahçesi tarzında bir yer Trabzon Boztepe. Kapalı çardaklar da bulunuyor ve ziyaretçiler istedikleri yere oturarak doyumsuz manzaranın tadını çıkarıyorlar. Boztepe’de tüm Trabzon ayaklarının altında. Havalimanı bile gözüküyor buradan. Şehrin en işlek meydanı o kadar güzel görünüyor ki, oradaki karışıklığı Boztepe’den sakin bir şekilde izlemek ayrı bir keyif veriyor insana.

Son zamanlarda hızlı bir şekilde gelişen Trabzon Boztepe, neredeyse büyük bir semt halini aldı diyebiliriz. Boztepe’nin arka tarafında kafeler ve spor salonları yer alıyor. Ayrıca apart ve günlük kiralık şeklinde konaklama seçenekleri de mevcut Trabzon Boztepe’de.

Trabzon’a gelip de Boztepe’de bir çay içmeden dönmek olmaz. Bu nedenle yolunuz bu güzel şehre düştüğü zaman, Trabzon Boztepe’yi ziyaret etmeyi sakın ihmal etmeyin. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Trabzon Boztepe’de Tesisler

Boztepe içerisinde birçok tesis ve işletme var. Hepside en iyi bir manzaraya kurulu, temiz ve hijyen mekanları ifade ediyor. Sivriburun tesisleri bunlardan birisi. Sabah kahvaltınızı burada organik usulden yapabilirsiniz. Aynı zamanda Çukurçayır çay bahçesi de, güzel ve temiz bir yeri ifade ediyor. Boztepe’de bunun gibi birçok alternatifler var. Ama sabah ve akşam vakitlerinde yoğunluk söz konusu. Organik bir Trabzon kahvaltısı için tesislere gidenlerin sayısı çok. Bu nedenle tesisleri aramak suretiyle önceden bir yer ayırtma girişiminde bulunmanız, sizi avantajlı kılabilir.

Trabzon Boztepe Nerede, Nasıl Gidilir?

Adres: Boztepe Mh. Pk. 61030 – Trabzon / Türkiye

Nasıl Gidilir?: Boztepe ulaşım özel araç ile sağlanmaktadır. Ulaşım bilgisi hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki krokimizi inceleyebilirsiniz.