Trabzon Günübirlik Turlar

Trabzon çıkışlı günübirlik turlarımız için bizlere +90 (462) 544 60 60 nolu müşteri hizmetleri hattından ulaşabilirsiniz. Günübirlik Turlarımız için online rezervasyon yaptırabilir yada WhatsApp hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz. Kavi Tour Güvencesiyle

 • Günübirlik Uzungöl Turu

Uzungöl Turu

Doğu Karadeniz’in mavi incisini görmeye ne dersiniz? Bol oksijenli ve yeşilin her tonuna sahip Uzungöl için günübirlik turumuza bekleriz.

 • Ayder Turu

Ayder Turu

Karadeniz kültürünün gökyüzü ile buluştuğu yere Ayder Yaylası’nı görmeye ne dersiniz? Yeşilin her tonuna sahip Ayder için günübirlik turumuza bekleriz

 • Trabzon Günübirlik Batum Turu

Batum Turu

Şehirde sanat her yerde her köşe başında, o yüzdendir ki Batum için Miracle (mucizeler) ve Love (aşk) şehri deniliyor. Batum turumuza bekleriz.

 • Sümela Zigana Karaca

Sümela Zigana Karaca

Hareket Noktaları ve Saatleri: Trabzon: Meydan ofis önü. Saat: 09.30 Zitaş Saat: 17.00 Whatsapp Hattı Sümela Zigana Karaca Turu Sümela Zigana Karaca Turu Online Rezervasyon Formu Sümela Zigana

 • Borçka Karagöl Turu

Karagöl Turu

Doğu Karadeniz’in muhteşem doğasına zengin bitki örtüsüne ve yaban hayata ev sahipliği yapan Karagöl turumuza sizleri de bekleriz.

 • Trabzon Şehir Turu

Trabzon Şehir Turu

Trabzon’un şehir merkezinde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri siz değerli misafirlerimize tanıtıp, gününüzü verimli ve keyifli bir hale getirmek için hazırlanmış eşsiz turlarımızdan biridir.

 • Trabzon Günübirlik Pokut Yaylası Turu

Pokut Yaylası Turu

Doğa yürüyüşü yapmak, fotoğraf çekmek ve dinlenmek için ideal bir ortama sahip olan Pokut Yaylası günübirlik turlarımıza sizleri de bekliyoruz.

 • Huser Yaylası Turu

Huser Yaylası Turu

Hareket Noktaları ve Saatleri: Trabzon: Meydan ofis önü. Saat: 09.00 Rize Huser Yaylası.Saat: 22:30 Whatsapp Hattı Huser Yaylası Turu Huser Yaylası Turu Online Rezervasyon Formu Günübirlik Huser Yaylası

 • Giresun Mavi Göl Turu

Giresun Mavigöl Turu

Giresun’un Dereli ilçesindeki Kuzalan Tabiat Parkına yaklaşık 200 metre uzaklıktaki Havaderesi’nde büyüklü küçüklü üç gölden oluşan Mavigöl, görüp gezebileceğiniz bir turumuzdur.

 • Beşikdüzü Teleferik Turu

Beşikdüzü Teleferik Turu

Bu turumuz sandık gölünden başlayıp, Sis dağına uzanan en son da beşikdüzünde teleferik deneyimini yaşadıktan sonra sonlanan bir turumuzdur.

 • Günübirlik Badara Turu

Badara Yaylası Turu

Doğa yürüyüşü yapmak, fotoğraf çekmek ve dinlenmek için ideal bir ortama sahip olan Badara Yaylası günübirlik turlarımıza sizleri de bekliyoruz.

Günübirlik Turlar Hakkına Notlar :

1- Trabzon Günübirlik Uzungöl Turu: Bir vadi içerisinde Doğu Karadeniz’in mavi incisini görmeye ne dersiniz? Doğal oluşumlu bir göl olan Uzungöl, Karadeniz kültürünün baş tacıdır. Bol oksijenli ve yeşilin her tonuna sahip Uzungöl için günübirlik turumuz sabah 10.15 te başlayıp akşam 17:00’de son bulmaktadır.

2- Trabzon Günübirlik Ayder Turu ; Karadeniz kültürünün gökyüzü ile buluştuğu yer olan Ayder Yaylası’nı görmeye ne dersiniz? Ayder Yaylası, dünyada korunması gereken 200 ekolojik bölgeden biri olan Fırtına Vadisi’ne çok yakındır. Doğanın içinde yöresel mimariye sahip olan Ayder Yaylası’nın şelalelerini tulum ve horon eşliğinde göreceksiniz! Ayder günübirlik turumuz  sabah 10.15’te başlayıp akşam 17:00’de son bulmaktadır.

3- Günübirlik Batum Turu: Gürcistan’ın turistik şehri Batum’u ziyaret etmek ister misiniz? Avrupa kültürünü de tanımak istiyorsanız eğer turistik yerleriyle meşhur olan Batum’a sizi götürebiliriz. Şehrin merkezinde kendini gösteren değişik ve dikkat çekici mimariyi görebilirsiniz! Batum günübirlik turumuz sabah 10.15’te başlayıp akşam 17:00’de son bulmaktadır.

4- Günübirlik Borçka Karagöl Turu ; Karagöl turumuz, Artvin’in Borçka ilçesinde bulunan ve eşsiz güzellikleriyle doğaseverlerin vazgeçilmez uğrak yerlerinden biridir. Doğu Karadeniz’in muhteşem doğasına zengin bitki örtüsüne ve yaban hayata ev sahipliği yapan Karagöl büyüleyici bir atmosfere sahiptir. Yeşilin her tonunu yansıtan doğal bir göl olan Borçka – Karagöl’e gitmeye ne dersiniz? Eğer isterseniz doğanın kucağında saflığını korumuş olan bu doğal güzelliğe sizi götürebiliriz.

5 – Günübirlik Giresun Mavigöl Turu ; Giresun’un Dereli ilçesindeki Kuzalan Tabiat Parkına yaklaşık 200 metre uzaklıktaki Havaderesi’nde büyüklü küçüklü üç gölden oluşan Mavigöl, görüp gezebileceğiniz bir turumuzdur.

Trabzon Günübirlik Turlar hakkında önemli notlar:

 • Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup, 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır.
 • Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır.
 • Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi ve koltuk garantisi verilmez.
 • Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
 • Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.