Kırkpınar Suite Otel

Kırkpınar Suite Otel, Sapanca’ya bağlı Kırkpınar’da konuklarına kapılarını açmaktadır. Sapanca gölüne 1 km. mesafedeki tesis modern olanaklarla donatılmış konaklama birimlerinde misafirlerini ağırlamaktadır.

Whatsapp Hattı

Green Blue Park Hotel Sapanca

Green Blue Park Hotel Online Rezervasyon Formu

Kırkpınar Suite Otel

Sapanca’ya bağlı Kırkpınar’da konuklarına kapılarını açmaktadır. Sapanca gölüne 1 km. mesafedeki tesis modern olanaklarla donatılmış konaklama birimlerinde misafirlerini ağırlamaktadır. Tüm konaklama birimleri Wi – Fi erişimli kablosuz internet ağı ile donatılmıştır. Özel araç ile gelen konuklar ücretsiz otopark alanından faydalanabilirler.

Tesis; 3 tane 2+1 apart villamız ile hizmet vermektedir. Apart villalarda maksimum 5 kişi konaklayabilmektedir. Tesiste ayrıca 4 adet 1+1 süit oda, 3 adet 2+2 süit oda bulunmaktadır. 1+1 süit odalarda maksimum 4 kişi konaklayabilmekte, 2+2 süit odalarda 6 kişi konaklayabilmektedir.

Konaklama birimlerinin tamamında klima ve petekli ısıtma sistemi bulunmaktadır. Birimlerdeki dinlenme alanında uydu yayınına sahip televizyon, rahat bir koltuk yer alır. Ayrıca konforunuz için mini buzdolabı, elektrikli su ısıtıcısı ve çay – kahve seti mevcuttur. Tüm birimlerde özel duşlu banyo mevcuttur. Saç kurutma makinesi ve havlular tesis tarafından temin edilmiştir.

Kırkpınar Suite Otel konuklara araç kiralama ve havaalanı transfer hizmeti konusunda yardımcı olmaktadır. Ayrıca ek ücret karşılığında kuru temizleme hizmeti verilmektedir.